/Files/images/41.2.gif

Історія закладу освіти

Стежина до Грушівської школи… Для Степана Миколайовича Балабана вона благословенна і визначена долею. Перший крок по ній він зробив у серпні 1987 року. Крок не просто педагога, а ще й директора цього щойно відкритого навчального закладу.

Грушівська школа була заснована в 1987 році. Прийняла на навчання 130 дітей. На сьогоднішній день в школі навчається 57. Школа обладнана бібліотекою та читальним залом. Існує комп’ютерний клас, в якому є працюючий проектор. Директор став ініціатором створення у школі музею бойової слави « Букринський плацдарм », де самі діти є екскурсоводами, «Алеї випускників», «Стіни відмінників», клумби «Квіти пам’яті».

Приймаємо участь в різних проектах та програмах, таких як : « Колосок », « Майбутнє починається сьогодні », « Інтел. Шлях до успіху ». Сьогодні Грушівська школа дає своїм учням не тільки певні знання, уміння й навички, а й виховує соціально-адаптовану та громадсько-орієнтовану особистість, яка зможе після закінчення школи успішно зайняти своє місце в житті, адже громадсько-активна школа включає життя в свої уроки, позаурочну діяльність, створюючи єдине середовище громадянського виховання учнів. У результаті йде комплексне, системне виховання громадянина не тільки в школі, а й поза її межами. У школі діє система методичної та виховної роботи.

Поспішає до роботи 15 учителів, серед яких учителі вищої категорії – 4, І категорії – 5, ІІ категорії – 1. Вся робота педагогічного колективу спрямована на створення оптимальних умов для прояву різних видів обдарованості дитини: інтелектуальної, фізичної, духовної, соціальної.

Допрофільна підготовка учнів 9 класу проводиться технологічного напрямку, а в 8 класі – суспільно-гуманітарного. Учні беруть участь в змаганнях та олімпіадах і посідають призові місця. Контроль за навчанням та вихованням учнів здійснює учнівська організація «Лідер», основними принципами якої є демократизація, партнерство та волонтерство.

При організації діють декілька центрів : «центр спорту та охорони здоров’я», «центр культури та відпочинку», «центр дисципліни і порядку», «центр праці», «центр «Пам’ять» і «Інтелект»», «центр національного вілродження».

70% випускників школи вступають у ВУЗи І-ІІ рівня акредитації, з них 50% ідуть в ІІІ-ІV рівень акредитації. Грушівська школа пишається своїми випускниками, які досягають помітних вершин у різних сферах діяльності і з яких можуть брати приклад сучасні школярі.

Навчально-виховний процес здійснюється за допомогою психологічної та соціальної служб. Тісно працюємо з учнівським та батьківським колективами. Події шкільного життя висвітлюємо на сайті школи та на стінгазеті.

02.02.2015 року при школі відкрито дитячий садочок "Пізнайко" для 30 дітей. Школа змінила назву на Грушівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад". Станом на 01.09.2017 року в школі навчається 64 учні та перебуває в дитячому садочку 24 дітей.

/Files/images/1578f28cb0f970.gif

Кiлькiсть переглядiв: 27

Коментарi