Картинки по запросу картинки план роботи

Рекомендації педагогам

«Як налаштувати дитину на навчання після канікул»
http://korysniporady.com.ua/wp-content/uploads/2014/08/%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%8C-%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D1%8C.jpg


Багато в чому те, наскільки легко і безболісно пройде період адаптації школяра в новому навчальному році, залежить від педагога. Для цього вчителю необхідно створити умови поступового занурення учня в активний пізнавальний процес.

1. Почніть з повторення вивченого матеріалу

В залежності від віку учнів, на це доведеться витратити від 4 до 10 уроків. Подібний підхід дозволить актуалізувати набуті знання і плавно підвести учня до активної навчальної діяльності.

2. Використовуйте нетрадиційні підходи в навчанні

Для того щоб школярі активно включилися в навчальну діяльність, використовуйте на уроці нетрадиційні методи навчання:

  • На певному етапі уроку поміняйтеся з учнем місцями, сядьте за парту, а він нехай продовжить вести урок;
  • Використовуйте ігрові технології. Діти люблять грати в будь-якому віці. Для педагога цей метод стане не тільки можливістю закріпити навчальний матеріал і виявити наявні прогалини в знаннях, але й прищепити стійкий пізнавальний інтерес до свого предмета.
  • У старших класах використовуйте метод проектів, який сприяє активізації пізнавальної діяльності та реалізації творчого потенціалу. Школярі прийшли після відпочинку з величезним багажем вражень і емоцій, якими їм не терпиться поділитися з однокласниками. Метод проектів дозволить створити на уроці умови, за яких буде досягнута і навчальна мета і з'явиться можливість обмінятися літніми враженнями.

3. Використовуйте методи емоційно - фізичного розвантаження
Вчитель має пам'ятати, що протягом трьох місяців, діти активно рухалися і посадити їх зараз на 45 хвилин за парту, значить негативно впливати на психічний, емоційний і фізичний стан. Тому протягом уроку необхідно проводити "хвилинки емоційно-фізичного розвантаження".
У старших класах рекомендується проводити "Хвилини вільного спілкування" - це час на уроці (2-3 хвилини), коли учні мають можливість поспілкуватися між собою на абстрактні теми. Подібні релаксаційні вкраплення сприяють не тільки поліпшенню дисципліни в класі, але і активізують увагу школярів на уроці.

Похожее изображение

Кiлькiсть переглядiв: 362

Коментарi